Технологія вібролиття застосовується для виготовлення бетонних виробів методом наповнення форми бетоном. Потім бетон у формі ущільнюється із застосуванням вібрації. Внаслідок вібрації лицева сторона виробів насичується всіма компонентами бетонної суміші та ущільнюється до гладкої поверхні, а надлишки води виходять з форми.

Вібролитий бетонний виріб виготовляється з гранітного щебеню, митого піску, хімічних добавок для підсилення характеристик бетону, а також 500-го цементу без шлаку та інших домішок. Технологія вібролиття забезпечує високу щільність виробу із низьким водопоглинанням. Застосування такої технології гарантує гладку поверхню, високу морозостійкість і довговічність виробів.

Для тих людей, які планують придбати парапети (дашки та капелюхи), особливою перевагою будуть вироби з гладкого бетону. Додатково довговічність парапетів можна подовжити за допомогою покриття поверхні виробів фарбою.

В нас можна замовити вже пофарбовані вироби. Нами використовується перевірена і надійна фарба для бетону, яку також можна придбати в нас і пофарбувати бетонні вироби самостійно. Розхід фарби може коливатися в залежності від методів нанесення від 4 до 8 м.кв. бетонної поверхні за один шар пофарбування.

Фарба надійно захищає бетон від вологи та опадів, не вигорає на сонці та не боїться морозу.