«Чи можна замовити доставлення товару?»

 • Так, ми організовуємо доставлення на прохання замовника.

 «Чи можна розрахуватися за товар карткою?»

 • Так, Ви можете зробити переказ з картки на картку. Номер картки можна отримати в наших менеджерів.

 «Коли я отримаю замовлення?»

 • Сірі вироби переважно є в наявності, їх доставлення може бути здійснена протягом 1-2 робочих днів. У випадку замовлення кольорових виробів замовлення буде виконано з огляду на ряд факторів, узгодження його термінів здійснюється з менеджерами Еліта плюс, зазвичай такі замовлення виконуються протягом 2-3 робочих днів.

 «Чи обов'язково створювати обліковий запис?»

 • Ні. Однак, якщо Ви плануєте і надалі відвідувати наш сайт, створення обліковий запис буде зручним способом користуватися сайтом.

 «Скільки буде коштувати доставлення?»

 • Вартість доставлення буде залежати від транспортного засобу, ваги та відстані, на яку буде здійснюватися транспортування. Доставлення можна організувати бусом (до 2 т), вантажним автомобілем із гідробортом (до 8 т) та вантажівкою з маніпулятором (до 10 т).

 «Як вибрати правильні розміри парапетів і капелюхів на стовпчики?»

 • Стандартним виступом на одну сторону вважається 2,5-5 см. Тобто оптимальні розміри виробів повинні зазвичай знаходитися в межах 5-10 см додатково до розмірів Вашого стовпчика, прольоту чи підпорної стінки. Чим вище від рівня землі має лягти дашок/парапет чи капелюх на стовпчик, тим більшим має бути різниця у розмірах. Якщо підмурівка знаходиться на висоті пів метра від землі – виступ з кожної сторони має бути щонайменше 2,5 см. Якщо Ваш стовпчик знаходиться на висоті 2 м від землі, капелюх для нього підбирається на 10 см ширше ніж розмір стовпчика.

 «Як замовити кольорові бетонні вироби?»

 • Є три варіанти оформлення: через сайт, телефоном або безпосередньо на виробництві. Таке замовлення супроводжується авансом, тільки після цього ми починаємо його виконання.

 «Чи містять півкулі антипаркувальні арматурний стрижень?»

 • Ні. Ми закладаємо монтажну петлю, яка допомагає при перенесенні півкуль до місця їх монтажу. За потреби ми можемо закласти арматурні стрижні за Вашим замовленням, але переважно це зайва опція, оскільки вага виробу 62 кг (105 кг для d60), центр тяжіння знаходиться низько і достатньо поставити наші вироби на клей або розчин.

 «Як змонтувати півкулі антипаркувальні?»

 • Достатньо посадити їх на клей для зовнішніх робіт або на розчин із протиморозною добавкою. В окремих вкрай тяжких випадках можна анкерувати півкулі на арматурному стрижні. Для цього висвердлюють на поверхні отвір діаметром 12-14 мм, наповнюють його хімічним анкером або іншою монтажною сумішшю, а тоді садять півкулю з арматурою в отвір, додатково клеять до поверхні основу півкулі.

 «Який розхід має фарба Аксілбет?»

 • Один літр (1 л=1,3 кг) фарби Аксілбет може перекрити 5 м² бетонної поверхні при подвійному пофарбуванні.

«Чи можна фарбувати парапети фасадною фарбою?»

 • Ні. Фасадна фарба призначена для іншого (вертикального) навантаження і наноситься на шорстку поверхню. Для фарбування гладкого, щільного і низькопористого бетону використовуйте виключно фарби для бетону, наприклад Аксілбет, яким користуємося ми самі.

«Яку фарбу радите наносити на бетонну підлогу у приміщенні (гаражі, складі тощо)? І яку – для зовнішніх/вуличних поверхонь?»

 • Пропонуємо двокомпонентну епоксидну фарбу Екодур для приміщень, яка спеціально створена для фарбування підлог, які піддаються механічному та хімічному впливу, зокрема для фарбування підлог цехів, складів, гаражів, майстерень, де відбувається рух людей і транспортних засобів (навантажувачів з гумовими колесами). Альтернативою цій фарбі може бути фарба Аксілбет-підлога, яку можна використовувати як всередині приміщень, так і ззовні.

«Чим заробити шов між парапетами?»

 • Спершу використайте той самий клей/розчин для зовнішніх робіт, наповніть шов, тоді 2-3 мм приберіть за допомогою інструменту. Після повного висихання заповніть вибраний об'єм кольоровим герметиком, що не буде пропускати у шов воду.